Arvolan PopUp-Taideravintola

Limingan Taidekoululla, Arvolan pirtissä, kaksipäiväinen PopUp-Taideravintola 25.-26.10.2014. Avoinna lauantaina klo 11-17 ja sunnuntaina klo 11-15.

Kekrihenkinen lounasbuffa, ihania pikkusuolaisia ja makeita leivonnaisia, ja palan painikkeeksi tietenkin taidetta ja koruja. Muu ohjelma ja tarkentuu myöhemmin.
Keittiöstä vastaa kokki Jari Kaisto ja leipomuksista (ja koruista!) Sarita Lääti.

TERVETULOA KAIKKI!

Lisää uusi kommentti

Plain text

  • Www-osoitteet ja email-osoitteet muutetaan automaattisesti linkeiksi.
  • Rivit ja kappaleet päätetään automaattisesti.
CAPTCHA
HUOMIO! Allaoleva kenttä on pakollinen. Kysymyksellä varmistetaan, että olet ihminen etkä robotti. Kirjoita kyllä tai ei.NOTICE! The following field is mandatory. Answer to prove you aren't a bot. Write ''Kyllä'' (means yes)
Fill in the blank.
Drug Synthroid Online (Levothyroxine) is used for treating low thyroid hormone levels and certain types of goiters. Abilify (Aripiprazole) is used for treating agitation caused by schizophrenia or bipolar disorder, depression. Click to see full text here: