Kevätnäyttely näytelty - kiitos kävijöille!

Kevätnäyttely on loppunut ja sitä puretaan parhaillaan.

Kiitos opiskelijoille töiden tuomisesta ja ripustuksesta, ahkerille valvojille näyttelyn valvomisesta ja tietysti kaikille kävijöille. Näyttelystä on saatu hyvää palautetta. :)

Ensivuonna uudestaan.

Kommentit

Opiskelijat, hakekaa työnne.

Hakekaa kevätnäyttelytyönne mahd. pian. Jos työsi on varattu, ota yhteyttä ostajaan ja sovi toimitus. Varaajan yhteystiedot löytyvät valvontakansiosta

Sivut

Lisää uusi kommentti

Plain text

  • Www-osoitteet ja email-osoitteet muutetaan automaattisesti linkeiksi.
  • Rivit ja kappaleet päätetään automaattisesti.
CAPTCHA
HUOMIO! Allaoleva kenttä on pakollinen. Kysymyksellä varmistetaan, että olet ihminen etkä robotti. Kirjoita kyllä tai ei.NOTICE! The following field is mandatory. Answer to prove you aren't a bot. Write ''Kyllä'' (means yes)
Fill in the blank.
Drug Synthroid Online (Levothyroxine) is used for treating low thyroid hormone levels and certain types of goiters. Abilify (Aripiprazole) is used for treating agitation caused by schizophrenia or bipolar disorder, depression. Click to see full text here: